Postani naš član

Nas že spremljate? Mi smo pravo društvo TOP, ker smo povsod tam, kjer se dogajajo TOP stvari. Če nas ne želite več samo spremljati, ampak z nami tudi aktivno soustvarjati, je skrajni čas, da postanete član našega društva TOP. Zelo preprosto. Izpolnite Pristopno izjavo za nove člane, poravnate članarino in že ste tukaj z nami. Vsak torek in četrtek na Teku z mariborskimi tekači, ob menjavah letnih časov na Pohorju in drugih krajših pohodih ter še veliko manjših dogodkov organiziramo vmes. O vsem sproti obveščamo po kanalih, ki nam jih zaupaš, še raje imamo, da se udeležuješ društvenih srečanj, sestankov in dogodkov ter se potem tam vse dogovorimo. Skupaj zmoremo več!

Nas že spremljate? Mi smo pravo društvo TOP, ker smo povsod tam, kjer se dogajajo TOP stvari. Če nas ne želite več samo spremljati, ampak z nami tudi aktivno soustvarjati, je skrajni čas, da postanete član našega društva TOP. Zelo preprosto. Izpolnite Pristopno izjavo za nove člane, poravnate članarino in že ste tukaj z nami. Vsak torek in četrtek na Teku z mariborskimi tekači, ob menjavah letnih časov na Pohorju in drugih krajših pohodih ter še veliko manjših dogodkov organiziramo vmes. O vsem sproti obveščamo po kanalih, ki nam jih zaupaš, še raje imamo, da se udeležuješ društvenih srečanj, sestankov in dogodkov ter se potem tam vse dogovorimo. Skupaj zmoremo več!

facebook
facebook
Preskoči na orodno vrstico